Střední odborná škola stavební Karlovy Vary

Nám. K. Sabiny 159 \ 16, 360 01 Karlovy Vary

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

SOUTĚŽ TRUHLÁŘŮ „O hoblík Káji Hoblíka“ již podesáté v Karlových Varech

Email Tisk
 
Střední odborná škola stavební Karlovy Vary se připravuje na soutěž odborných dovedností žáků druhých ročníků oboru truhlář. Ta se bude konat v letošním roce již podesáté.

Stavební škola na Sabinově náměstí v Karlových Varech iniciovala vznik této soutěže spolu s dalšími třemi krajskými školami, které v roce 2002 vyučovaly řemeslný obor truhlář a zároveň i tuto soutěž také poprvé pořádala. Do soutěže se postupně zapojily i školy z Plzeňského kraje. V jednotlivých ročnících se jí účastnili i zahraniční studenti. V pořadatelství soutěže se zúčastněné školy pravidelně střídaly.

V letošním ročníku je přihlášeno devět soutěžících škol z Karlovarského a Plzeňského kraje. Klání se koná v jubilejním třicátém školním roce od vzniku samostatné stavební školy v Karlových Varech. Škola ji pořádá s přispěním hlavního sponzora a také Karlovarského kraje, který na soutěž schvaluje dotaci.
 
Velkým přínosem je, že si pedagogičtí pracovníci navzájem vymění poznatky z výuky, všichni soutěžící vzájemně porovnají své dovednosti s ostatními žáky a získají tak cenné zkušenosti. Ti nejlepší si odnesou i hodnotné ceny. Soutěž se koná ve čtvrtek 22.března 2012 v prostorách centrálních dílen Střední odborné školy stavební ve Staré Kysibelské ulici 77 v Karlových Varech – Drahovicích, teoretická část v odborné učebně a praktická v truhlárně školy.


Aktualizováno Pondělí, 13 Únor 2012 11:04  

Hledat na stránkách školy

naše škola využívá zdarma SW

Výsledky hlasování StředníRoku.cz 2014/15

Odborná praxe ve firmách

lindner

partnerská škola skupiny ČEZ

cez 02

zřizovatel školy a partner v projektech

kk

zk

Atlas školství

ocenění SOŠ

Výsledky hlasování StředníRoku.cz 2013/14

Přihlášení pro autory článků

Aktuální počasí

Předpověď počasí pro Karlovy Vary