Střední odborná škola stavební Karlovy Vary

Nám. K. Sabiny 159 \ 16, 360 01 Karlovy Vary

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Burza práce 2016

Email Tisk

Dne 31. 1. 2016 se zúčastnili žáci maturitních tříd studijního oboru STAVEBNICTVÍ a nástavbového studia PODNIKÁNÍ    BURZY PRACOVNÍCH PŘÍLEŽITOSTÍ V KARLOVARSKÉM KRAJI, kterou pořádala Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje ve spolupráci s Karlovarským krajem a Úřadem práce. Na této akci se prezentovalo 25 firem, které seznamovaly případné uchazeče o zaměstnání se svými nabídkami. Celá akce byla zpestřena několika zajímavými workshopy. Žáci školy hodnotili akci jako přínosnou.

 

Hledat na stránkách školy

naše škola využívá zdarma SW

Výsledky hlasování StředníRoku.cz 2014/15

Odborná praxe ve firmách

lindner

partnerská škola skupiny ČEZ

cez 02

zřizovatel školy a partner v projektech

kk

zk

Atlas školství

ocenění SOŠ

Výsledky hlasování StředníRoku.cz 2013/14

Přihlášení pro autory článků

Aktuální počasí

Předpověď počasí pro Karlovy Vary