Střední odborná škola stavební Karlovy Vary

Nám. K. Sabiny 159 \ 16, 360 01 Karlovy Vary

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

exkurze v pojišťovně ALLIANZ

Email Tisk

Dne 23. 6. 2016 byli žáci třídy P1 dvouletého nástavbového studia oboru Podnikání na exkurzi v pojišťovně ALLIANZ v Karlových Varech. Prohlédli si veškeré prostory pojišťovny a poté byli seznámeni s jednotlivými činnostmi pojišťovny Allianz. Exkurze žákům doplnila a rozšířila získané teoretické znalosti z oblasti pojišťovnictví probírané v předmětu ekonomika podniku na mnoha příkladech z praxe. Celkově hodnotili akci za přínosnou.

 

Hledat na stránkách školy

naše škola využívá zdarma SW

Výsledky hlasování StředníRoku.cz 2014/15

Odborná praxe ve firmách

lindner

partnerská škola skupiny ČEZ

cez 02

zřizovatel školy a partner v projektech

kk

zk

Atlas školství

ocenění SOŠ

Výsledky hlasování StředníRoku.cz 2013/14

Přihlášení pro autory článků

Aktuální počasí

Předpověď počasí pro Karlovy Vary