Střední odborná škola stavební Karlovy Vary

Nám. K. Sabiny 159 \ 16, 360 01 Karlovy Vary

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma

Centrální dílny - výměna oken a zateplení objektu

Email Tisk

Centrální dílny – výměna oken a zateplení objektu

    

Žáci zednických oborů pod vedením učitelů odborné výchovy dokončili zateplení a natažení tenkovrstvé omítky objektu Centrálních dílen SOŠ stavební Karlovy Vary, Stará Kysibelská 77.  V uplynulém roce žáci malířského a natěračského oboru natřeli ocelové rámy oken, vrata, střechu a provedli malbu vnitřních místností. Strojní mechanici vyrobili a osadili vnější parapety a svody pro dešťovou kanalizaci, žáci oboru elektrikář opravili hromosvody. Výměnu oken zajistila specializovaná firma.

 

fotogalerie

 

Hledat na stránkách školy

naše škola využívá zdarma SW

Výsledky hlasování StředníRoku.cz 2014/15

Odborná praxe ve firmách

lindner

partnerská škola skupiny ČEZ

cez 02

zřizovatel školy a partner v projektech

kk

zk

Atlas školství

ocenění SOŠ

Výsledky hlasování StředníRoku.cz 2013/14

Přihlášení pro autory článků

Aktuální počasí

Předpověď počasí pro Karlovy Vary