Ubytování pro studenty

Škola nabízí ubytování rodinného typu ve vlastním Domově mládeže pro své žáky, ale také pro žáky jiných středních škol a VOŠ.

Pro žáky VOŠ je ubytování formou vysokoškolské koleje.

Činnost a organizaci života na DM zabezpečují pedagogičtí pracovníci- vychovatelé(ky).

zde ke stažení: PŘIHLÁŠKA DO DOMOVA MLÁDEŽE

ONLINE ŽÁDOST O PŘIHLÁŠENÍ DO DOMOVA MLÁDEŽE

Pension HESTIA, Stará Kysibelská 45  Karlovy Vary

Domov mládeže při SOŠ stavební Karlovy Vary

Stará Kysibelská 45

360 09 Karlovy Vary - Drahovice

/ budova je také nazývána penzion Hestia /

Cena za ubytování na 1 měsíc - 1200 Kč

+500Kč - záloha na škody (jednorázově, vrací se v červnu, v případě že nebyla vyčerpána)

STRAVOVÁNÍ je zabezpečeno v jídelně v DM Lidická ul. (jídelna vzdálena 500m od DM) na celý školní rok:

Strava na den 78Kč  (Snídaně - Kč 20,59    Oběd - Kč 29,03     Večeře - Kč 28,035)

Výhledově plánujeme zřídit vlastní stravování přímo v objektu domova mládeže.

Spojení:  autobusem č. 6 od Tržnice. směr Dolní Drahovice (naproti zastávce Východní)

Přihlášku na DM a další informace od DM je možno zjistit u vedoucího vychovatele na tel. 353 225 985  mobil 731 062 711 e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

pokoj na DM pokoj na DM

DOMOV MLÁDEŽE NA FACEBOOKU

Facebook Domova mládeže

pokoj na DM pokoj na DM

Další obrázky ve fotogalerii ZDE:

Ubytování je zabezpečeno ve 3 patrech (část 2. patra je určeno pro potřeby hokejové akademie, 3.patro je vyhrazeno pro dívky) po 10 třílůžkových pokojích, tedy celkem je možno ubytovat 90 studentů.

Na každém patře se nachází nově zrekonstruované sociální zařízení, sprchy, společenské místnosti s televizory. Každé patro je vybaveno kuchyňským koutem - lednice, varná konev a mikrovlnná trouba.

Pro potřeby studentů jsou na každém patře bezplatně k dispozici počítače s připojením na rychlý internet, pro studijní účely s možností tisku. Studenti mají možnost využívat vlastní počítač ke studiu na pokojích a připojení k WiFi.

Tělovýchovné aktivity studentů: Volejbal, fotbal, florbal, bruslení, hokej, nohejbal, kuželky, tenis, kulturistika.

Na DM je k dispozici: vybavená posilovna, stolní tenis, biliard stolní fotbal

Školou je pronajata tělocvična + hřiště - 1. ZŠ J.A. Komenského

Možnost využívat bazény: Lázně 5, Thermal a bazén v DM Lidická, zimní stadion - hokej, ledová plocha ve Dvorech - bruslení, hřiště s pevným povrchem u DM - nohejbal,florbal,basketbal, hřiště 500m od DM - volejbal

V případě potřeby je možné po dohodě s vychovatelem i ubytování přes víkend.