Soutěž žáků SOŠ a SOU – obor instalatér – regionální kolo

Ve dnech 11. a 12. února 2011 se konalo regionální kolo 14. ročníku soutěže žáků SOŠ a SOU - obor instalatér, v rámci výstavy STAVITEL – střední Čechy v Lysé nad Labem.

Soutěže se účastnili žáci druhých a třetích ročníků oboru instalatér ze 6 středních odborných škol a učilišť. Za každou školu soutěžili  dva žáci, kteří tvořili družstvo. V pátek ráno probíhala  soutěž z teoretických znalostí formou testu. Po teoretické části byla jednotlivým dvojicím přidělena místa u panelů pro praktickou část soutěže, která pokračovala i v sobotu. Každá dvojice obdržela výkres, zařizovací předměty a instalační materiál potřebný k zadanému úkolu. Naší školu velmi úspěšně reprezentovali žáci třetího ročníku Luboš Bauše a Tomáš Kopřiva. Ze  šesti družstev skončili  na pěkném 4. místě. 

pořadí škol:

                                                                body 
 1. SOŠ služeb a řemesel Stochov   194
 2. SOU a SOŠ Dubská Kladno 192
 3. SŠ technická Praha 4 - Zelený pruh 183
 4. SOŠ stavební Karlovy Vary 179
 5. ISŠ Semily 152
 6. SOU Plzeň  119
                                                            

Organizátorem soutěže a odborným garantem je Cech instalatérů ČR  

foto